Společenská obuv,Skate boty,Tenisky
Úvod >  Dámská obuv >  Běžecké boty >  Dámská Asics Gel Nimbus 16 dámské běžecké boty Yellow/Pink culh226l6yq6

Dámská Asics Gel Nimbus 16 dámské běžecké boty Yellow/Pink culh226l6yq6

2,723Kč  1,702Kč

Anzahl:
Bilder (Klick auf das Bild):

Tyto dámy Asics Gel Nimbus 16 Ladies běžecké boty těžit z být navržena s Asics Gel technologie poskytuje vynikající odpružení pro pohodlný běh. Tyto dámy běžecké boty mají také oky obložení pro velkou prodyšnost a AHAR + podešev poskytuje skvělou přilnavost a dlouhou trvanlivost.
Funkce: Technologie Asics Gel pro prémiové odpružení Reflexní detailů, které pomohou udržet vás v bezpečí nízkého světla podmínkách. AHAR + podešev pro vynikající přilnavost a trvanlivost. FluidRide technologie poskytuje vynikající odrazit ode dna a vlastnosti odpružení. Vliv orientační systém (I.G.S) zvyšuje přirozenou chůzi se noha je z dopadu paty až k patě-off. Hustá obložení pro vynikající prodyšnost. Pro náš kompletní sortiment Road běžecké boty navštívit Kód produktu: 215480Originální EN text:
These Ladies Asics Gel Nimbus 16 Ladies Running Shoes benefit from being engineered with Asics Gel technology supplies exquisite cushioning for a comfortable run. These ladies running shoes also have meshed panelling for great breathability and the AHAR+ sole provides great traction and long lasting durability.
Features:
Asics Gel technology for premium cushioning
Reflective detailing to help keep you safe in lowlight conditions. AHAR+ sole for superb traction and durability. FluidRide technology provides excellent bounce back and cushioning properties. Impact Guidance System (I.G.S) enhances the foots natural gait from heel strike to toe-off.
Meshed panelling for excellent breathability. For our full range of Neutral Running Shoes visit eshop
Product code: 215480

Zboží v kategorii

Copyright © 2016 www.chicpekarna.cz - Pánské tenisky.